منوی اصلی

اپلیکیشن و پخش زنده راديو اربعين در سال 1397

اپلیکیشن و پخش زنده راديو اربعين در سال 1397

 

 

شبکه اربعین روی موج اف ام ردیف 95.5 راه‌اندازی شده است و در کربلا موج 90.9 ای ام و در نجف اشرف موج 91.9 ای ام را پوشش خواهد داد

به منظور استفاده بهتر زائران سرور و سالار شهیدان از رادیو اربعین، امکان دریافت برنامه‌های این رادیو در استان خوزستان فراهم شد.
 
در همین ارتباط مسلم رحیمی، مدیرکل صدا و سیمای مرکز خوزستان اظهار داشت: در آستانه اربعین حسینی و به منظور بهره‌گیری بیشتر مخاطبان رادیو و همچنین اطلاع رسانی به موقع به زائران سرور و سالار شهیدان حضرت امام حسین(ع) در ایام اربعین، امکان دریافت برنامه‌های رادیو اربعین در استان خوزستان فراهم شد..
 
وی در ارتباط با برنامه‌های رادیو اربعین توضیح داد: رادیو اربعین به صورت 24 ساعته اقدام به اطلاع رسانی به موقع و پخش ویژه برنامه‌های مرتبط با راهپیمایی عظیم اربعین از جمله آخرین وضعیت مسیرهای تردد زائران، موکب‌های پیش بینی شده، امکانات و تسهیلات فراهم شده برای زائران را اعلام می‌کند.
 
مدیرکل صدا و سیمای مرکز خوزستان قرائت قرآن، ارتباط تلفنی با مسئولان، پخش زیارت و ادعیه، نکات آموزشی مربوط به سفر و زیارت و پخش روضه و مرثیه خوانی را از دیگر برنامه‌های رادیو اربعین بیان کرد.
 
وی با اشاره به اقدامات انجام شده برای پخش این رادیو تصریح کرد: با راه اندازی فرستنده‌های 200 وات در ایستگاه شهید رهبر اهواز، ایستگاه شهید چمران بستان و ایستگاه رادیویی دزفول پخش برنامه‌های رادیو اربعین در خوزستان آغاز شد.
 
این شبکه رادیویی با تلاش دست اندرکاران معاونت فنی مرکز خوزستان از طریق باند FM به ترتیب ردیف‌های 95/5، 95 و 102/2 مگاهرتز قابل دریافت است.
 

پخش زنده رادیو اربعین

افزودن دیدگاه جدید